Game-WWE

I ty możesz zostać wrestlerem!

Ogłoszenie


#1 2011-12-23 10:07:33

Narkoman

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-23
Posty: 38
Punktów :   

Walki

Zasady walki są bardzo proste. Najpierw sędzia zakłada wątek i pisze, żebyście wchodzili. Kiedy napiszecie entrance (lub zwykłe "wchodze", jak wam się nie chce) rozbrzmiewa GONG i zaczynacie walkę. W waszym poście opisujecie ataki, jakie wykonujesz przeciwnikowi, twoje przemyślenia i możesz także opisywać zachowania publiczności. W jednym poście możecie wykorzystać tylko dwa ciosy z KP. Sędzia po przeczytaniu obu postów stwierdza, który jest lepszy i każe dalej mu pisać. Teraz daje przykład, jakby ktoś dalej nie wiedział:

Sędzia: Zapraszam na ring!
Gracz 1: Wchodzę
Gracz 2: Wchodzę
Sędzia: GONG! Kto ładniej!
Gracz 1: Walkę zaczynamy od klinczu, który ja wygrywam. Przepycham go do narożnika i tam daję mu dwa stompy na brzuch, po których się ugina. Wykorzystałem to, odbiłem się od lin i wykonałem Bulldoga. Następnie, kiedy jeszcze leżał, wspiąłem się na narożnik i Cenasser!
Gracz 2: Zacząłem rozgrzewać nadgarstki i podszedłem bliżej do mojego przeciwnika. Od razu wymierzyłem mu dwa low kicki w okolice uda i uderzyłem go pięścią w policzek. Zdenerwował się i podbiegł do mnie. O to właśnie mi chodziło... Kiedy był już blisko podciąłem go i upadł z hukiem na matę. Następnie zacząłem stompować jego czaszkę. Po chwili pomogłem mu wstać, przyłożyłem głowę do barka i wykonałem European Uppercut!
Sędzia: Lepiej napisał Gracz 1 i to on kontynuuje!

Jeżeli ktoś zapnie wam submissiona (dźwignię), a sędzia mu ją zaliczy pisze, że macie ileś tam szans na wyjście. Jeśli jest to początek walki zazwyczaj pięć. Kiedy przeciwnik zapiął wam dźwignię, musicie napisać, jak z niej wyjść. Rywal nie ma obowiązku pokazać Ci, jak wygląda ten sub. Może pokazać jedynie sędzi, który ma jakieś wątpliwości. Jeżeli źle napiszesz, tracisz szansę. Jak dojdziesz do 0, odklepujesz i przegrywasz walkę. Musicie też myśleć logicznie, bo jak przeciwnik nie napisze, gdzie zapiął dźwignię, możesz napisać, że łapiesz się lin i czekasz, aż puści. Gorzej, kiedy jest to No DQ Match. Znowu dam przykład w razie, jakby ktoś nie rozumiał:

Gracz 1: Obijam go przy narożniku, następnie zaciągam na środek ringu i zapinam STF!
Sędzia: Z racji, że to początek walki, Gracz 2 masz 5 szans na wyjście!
Gracz 2: Dźwignia jest bardzo bolesna, jednak próbuję o tym zapomnieć. Zaczynam się czołgać do lin i odciągnąć ręce przeciwnika od szyji, aby puścił. Ten jednak trzymał mocno i nie dał tak łatwo... Podczołgałem się jeszcze trochę i wyciągnąłem ręke. Milimetry dzieliły mnie od lin, a ból był coraz mocniejszy. Poczułem zdenerwowanie... Spróbowałem podnieść się na rękach, a kiedy mi się to udało przybliżyłem się i... jest! Złapałem liny i zamknąłem oczy czekając, aż puści.
Sędzia: Coś niesamowitego! Gracz 2 uwolnił się z dźwigni! Stoicie na przeciwko siebie, kto ładniej!


Oczywiście możecie pisać dłuższe i lepsze posty, to były tylko dla przykładu. Jeżeli ktoś dalej ma jakieś wątpliwości, proszę o tym powiadomić Administratorów, na pewno wszystko wyjaśnią.


http://fc07.deviantart.net/fs24/f/2008/013/b/d/The_Rock_Signature_by_K_77.jpg
What The Rock, is Cooking?!

Character Card:
» The Rock

Move-Set:
Rock Bottom, People's Elbow,
Samoan Drop, People's Spinebuster,
Sharpshooter, Figure Four Leglock, Armbar,
Diving Crossbody, Swinging Neckbreaker, Jumping Clothesline, Overhead Belly to Belly Suplex,
Running Shoulderbreaker, Superplex, Back Suplex, Back Elbow, Reverse Powerbomb, Powerslam,

Record:
Wins: 0; Draws: 0; Lose: 0;

Last Match:
---

Achievements:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tsttuningskuterteam.pun.pl www.vampirediaries-xaa.pun.pl www.icp2008.pun.pl www.impet.pun.pl www.dhunters.pun.pl